Gümrük Müşaviri  mi Ariyorsunuz ?

Hemen arayın Tel : 0 216 339 41 41

ithalat  mi yapacaksiniz ?

ihracat mi yapacaksiniz

Bir gümrük müşavirine mi ihtiyacınız var

acil olarak gümrükleme işlemlerimi yaptırmanız  mı gerekiyor !

numune   olarak gelen malınız gümrükte mi takıldı ? beyanname mi açılması gerekiyor

gümrükleme hizmetimi almak istiyorsanız o zaman doğru yerdesiniz

SRL Gümrük Müşavirliği Ltd şti

İstanbul Merkezli olarak Türkiye genelinde Gümrükleme hizmeti vermektedir. Hizmet agını aşagıdaki listesini vermiş oldugumuz bölgelerde müdürlükler nezdinde gerçekleştirmektedir .Bunlardan Ankara da  ve Bandırma kendi ofislerimiz bünyesinde gerçekleştirilmketedir.

Bu hizmetleri sizlere 30 kişilik dev kadromuzla sunarken online bütün  işlemlerden yararlanarak işlerinizi en kısa zamanda bitirmek için sürekli çalışmaktayız

İthalat da çalışmalarımız müşterilerimizle birebir yapılmakta olup  malzemeler çıkış ülkesinden çıkmadan  sıkı bir dirsek teması ile geçmektedir . ınvoıce ve gerekli diger evrakların kontrolü yapılıp maliyetleri çıkarılmaktadır.

ithalat işlemlerinde Malzemeler yerinden çıkmadan yapmış  olduğumuz çalışmalar kayıt altına alınarak ,ürünleriniz  geldiğinde zaman kaybı olmadan derhal işlemlere başlanmaktadır.Bu da en basit anlamda sizleri fazla ardiye yükünden kurtarmaktadır

Hava yolu ile gelen malzemelerde ,sabah alınan ordinoların işlemlerine hemen başlayarak gümrük beyannameleri açılıp işlemleri tamamlanıp öglenden sonra yani   aynı gün içinde çıkış işlemleri tamamlanarak ürünleriniz belirtiğiniz adrese teslim edilir.